АНОНС

Капелани України візьмуть участь у святкуванні 27-ої річниці Незалежності України

24 серпня, у День Незалежності України, вперше в сучасній історії нашої держави в урочистому «Параді військ», що відбудеться на столичному Майдан Незалежності, візьмуть участь військові священики (капелани).

 

З початком російської агресії, коли зросла потреба духовної і пастирської опіки віруючих військовослужбовців, капелани  виконували свою місію – укріпляли дух наших військових по усій лінії розмежування, несли мужнім солдатам слово надії та любові. І сьогодні військові священики благословлять парадний розрахунок усіх силових структур України пройти урочистим маршем головною вулицею країни. Символічно, що місце капелана – позаду командира. Адже священик у війську тримає духовний меч, яким боронить душі та серця підопічних їм воїнам. 

 

Закликаємо усіх свідомих українців в Україні та за межами нашої держави приєднатися до загально-національних урочистостей з нагоди 27-ї річниці проголошення Незалежності України. Наш головний обов’язок - передати прийдешніми поколіннями вільну, сильну та квітучу Україну.

 

СЛАВА УКРАЇНИ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Дата проведення події: