ЗНАННЯ - СИЛА

Капелан взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка пройшла у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського

 

 

 

 

Сьогодні у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція :"Українське військо:сучасність та історична ретроспектива", яка була приурочена до Дня Збройних Сил України.

Участь в конференції серед більше як 280 відомих дослідників військової історії зі 120 установ та організацій України взяв також і капелан СУВД Димитрій Присяжний.

Від імені голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка) капелан ПЦУ Димитрій Присяжний передав вітання та архіпастирське благословення на плідну співпрацю керівництву навчального закладу у здійсненні благих прагнень та намірів Святої справи служіння Богові та Україні.

Також отець Дмитро подарував студентській бібліотеці свої авторські книги “Гетьмани України” та “Зі зброєю в руках - із молитвою на вустах”.

Співорганізаторами конференції виступили Інститут історії України НАН України, Київська православна богословська академія, Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Національний музей історії України, Національний військово-історичний музей України, Державний музей авіації України імені О.К. Антонова.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»