Збори НГУ

У столиці продовжуються збори військових капеланів Національної гвардії України

Як повідомляє на своїй сорінці у facebook головний військовий священик НГУ прот. Іван Михайлишин, день розпочався з молитви у каплиці військової частини 3066, де проводяться збори. Молитву провів капелан військової частини протоієрей Микола Візер.

 

Після молитви учасники зборів піднялися до клубу в/ч 3066, де продовжилися заняття. Перед учасниками виступив представник капеланської служби Збройних сил Латвії Елмарс Плявіньш та капелан з Канади Олександр Лихошерстов з темою лекції “Актуальні питання пастирської теології, капеланського служіння, соціально-моральної адаптації і духовного зцілення військослужбовців України, які пережили посттравматичний стресовий розлад, пов'язаний із перебуванням у зоні бойових дій”. Також капелан о. Микола Візер поділився досвідом, як правильно повідомляти рідних військового про його смерть та організовувати супровід тіла до місця поховання.

Нагадаємо, 26 лютого розпочалися навчально-методичні збори Національної гвардії України за участю військових капеланів Канади та Латвії.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації