Заручені з ризиком

Голова СУВД привітав військову розвідку України зі святом

Дорогі воїни, захисники Батьківщини!

У День військової розвідки України Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату вітає вас і всіх, хто поєднав своє життя і діяльність з ризиком, небезпекою та щоденними випробуваннями заради нашого спільного миру.

Події останнього часу показали, якою важливою та ефективною є військова розвідка. Ця робота, зазвичай, є прихованою, а тому непомітною для суспільства. Саме від дій розвідників залежить життя та безпека солдатів та мирного населення.

Сьогодні, у день вашого свята ми вшановуємо і тих солдатів і офіцерів, хто охороняв спокій нашого народу, беріг мир і недоторканість наших кордонів і віддав життя за Український народ. 

Сьогодні військова розвідка України гідно продовжує славні традиції своїх дідів і батьків. Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід. 

Від імені усіх військових священиків України щиро вітаємо всіх вас. Найтепліші слова вдячності висловлюємо ветеранам. Здоров’я Вам та успіхів, незламної волі в подоланні труднощів військової служби, а вашим сім’ям – миру та достатків. Закликаємо на вас Боже благословення.

Митрополит Іоан (Яременко)
Голова Синодального управління військового духовенства

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату