ЗАГАРТОВАНІ ВІЙНОЮ

На Закарпатті стартував національно-патріотичний захід

 

На Рахівщині стартував Національно-патріотичний «Військовий похід загартованих війною» із залученням діючих військовослужбовців Збройних Сил України. Захід відбувся за підтримки Заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олега Грунтковського, командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Сьогодні на базі Рахівського районного військового комісаріату Закарпатської області відбувся збір учасників національно-патріотичного заходу. До участі в заході долучилися військовослужбовці ОК «Захід»,  ОК «Північ», ОК «Південь», ОК «Схід», Сухопутних військ Збройних Сил України, видів Військово-морських, повітряних сил, десантно-штурмових військ , сил спеціальних операцій. Завітали також і капелани  Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України прот. Дмитро Каран та прот. Дмиро Присяжний.

У програмі заходу:

1. Підняття на найвищу вершину Українських Карпат - гору Говерлу, проведення молебню за цілісність і мир в Україні, літія за загиблими військовослужбовцями  Збройних Сил України, інших військових формувань, добровольців та Героїв Небесної сотні, які втратили своє життя у боротьбі під час Революції Гідності та запеклих боях проти російських окупаційних військ на сході України та Автономній Республіці Крим;

2. Тематичні зустрічі з молоддю Рахівщини, розповіді про  героїчні дії та вчинки військовослужбовців Збройних Сил України;

3. Розмови з учням випускних класів про перспективи проходження військової строкової служби та військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

4. Військовослужбовці отримають практику злагоджених дій в складних кліматичних та гірських умовах.

Під час зустрічі з молоддю в Рахівському військовому комісаріаті військовослужбовці розповіли про бойові військові частини, їх бойовий шлях, порядок проходження військової служби, адже сьогодні військовослужбовець – це захисник і патріот  України.

З благословення голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) в Рахівському військовому комісаріаті було звершено молебень за перемогу Капелани побажали майбутнім призовникам любити свою земну Батьківщини так само, як і Небесну, та бути вірними синами свого Українського народу. Вони розповіли про бойовий шлях військових капеланів при проведені АТО (ООС) на сході України.

Привітати учасників національно-патріотичного заходу до Рахівського районного військового комісаріату завітав голова Рахівської районної  державної адміністрації Закарпатської області  Віктор Медвідь. Він наголосив, що пишається військовослужбовцями ЗСУ та побажав наснаги та Божої благодаті всім українським родинам.

Завтра о 5 ранку учасники заходу розпочнуть піший похід на вершину гори Говерли.

Побажаємо хоробрим серцям витримки!                 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»