За єдність та мир

Капелани разом з Президентом молилися за Єдину Церкву

 

15 травня у Соборі Вишгородської Богородиці представники християнських церков України разом з Президентом молилися, щоб Господь благословив створення в Україні Єдиної Православної Церкви.

Молитву у Соборі Вишгородської Богородиці Української Греко-Католицької Церкви провели архієпископ Житомирський і Поліський УАПЦ Володимир, Протоієрей, секретар Київської єпархії УПЦ Київського Патріархату Михаїл Лесюк, єпископ, екзарх Харківський УГКЦ Василій Тучапець, військові священики УПЦ Київського Патріархату  прот. Тарас Кобевка й прот. Василь Хомин, а також благочинний Броварського району УПЦ протоієрей Михайло.

«Я переконаний в тому, що наша багатостраждальна і благословенна Україна виборола собі право мати єдину церкву. Виборола собі право, щоб правда перемогла і Україна повернулася до своїх історичних кордонів», - сказав Петро Порошенко по завершенні богослужіння.

«Щоб Господь дарував нашому народу єдність, так само як він дарував і, я в цьому впевнений, дарує єдину церкву», -  додав він.

«Сьогодні під час молитви у мене тішилось серце, коли владики були разом, коли ми з вами були разом. Ми маємо велику надію, що Господь почує нашу з вами молитву», - зазначив Глава держави.

Президент подякував владикам за молитву за Україну, за українське військо, за український народ.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами president.gov.ua

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.