ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Перший заступник голови СУВД взяв участь у обговоренні питань унормування богослужбових текстів відповідно до чинних норм українського правопису

 

Сьогодні у Київській митрополії Православної Церкви України відбулась зустріч Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з президентом Української іноземної юридичної колегії Миколою Павловим.

На зустрічі також були присутні секретар Київської Митрополії архієпископ Вишгородський Агапіт та перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник.

Під час зустрічі, зокрема, піднімалися питання унормування богослужбових текстів відповідно до чинних норм українського правопису, а також розвитку української богословської науки, що сприятиме становленню Православної Церкви України.

За заслуги перед помісною Українською Православною Церквою та побожним народом Його Блаженство нагородив Миколу Павлова Митрополичою грамотою з відзнакою.

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами https://www.pomisna.info 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»