За кордоном

Митрополит Іоан на З’їзді асоціації військових капеланів США (MCA): огляд роботи З’їзду

 

6 листопада в Вашингтоні розпочалася 93-тя зустріч членів Асоціації військових капеланів Сполучених Штатів Америки.

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета участь у З’їзді військових капеланів США взяв Голова Синодального управління військового митрополит Іоан (Яременко) та керівник відділу стратегічних комунікацій СУВД Ярослав Шевченко. 

У перший робочий день делегація з України взяла участь в обговоренні теми “Капеланство у майбутньому: розвиток капеланства та представництва” та “Теологія і капеланська практика”.

У другій половині дня представники СУВД взяли участь в пленарних сесіях, які присвячені питанням: “Капеланська освіта” та “Капеланство – найкращі методики роботи з особовим складом”.

По завершенню дискусійних сесій митрополит Іоан (Яременко) відвідав урочистий захід нагородження найкращих капеланів родів військ 2018 року, на якому привітальне слово виголосив головний капелан сентату Сполучених Штатів Америки адмірал Баррі Блек.

Далі відбулось нагородження. Нагороди отримали найкращі капелани сухопутних, військово-морських, повітряних сил США, а також капелани цивільного авіаційного патрулювання та департаменту ветеранів.

На сам кінець заходу митрополит Іоан (Яременко) подякував Президенту Асоціації військових капеланів США містеру Майклу Лангстону за теплий прийом і можливість вивчити досвід капеланського служіння в США. Митрополит Іоан подарував Асоціації військових капеланів США  прапор Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату.

Асоціація військових капеланів США була заснована в 1925 році та об’єднує військових капеланів США.

Запрошення на участь у з’їзді Асоціації військових капеланів США на ім’я Святійшого Патріарха Філарета, Голови СУВД митрополита Іоана (Яременко) та керівника відділу стратегічних комунікацій Ярослава Шевченка в Україну привіз особисто настоятель Ставропігійної парафії Святителя Миколая (м. Філадельфія) прот. Богдан Згоба.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .