За кордоном

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) взяв участь у роботі З’їзду асоціації військових капеланів США (MCA)

 

Як повідомлялося раніше, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) відбув до США задля участі у З’їзді асоціації військових капеланів США у Вашингтоні.

Сьогодні о 9 ранку З’їзд асоціації військових капеланів (MCA) розпочав роботу. Серед учасників з’їзду капелани різних релігійних напрямків та деномінацій, головним чином католицького, протестантського та юдейського спрямування. У роботі засідання передбачні семінари, пленарні засідання, а також екскурсії для усіх учасників зібрання.

Згідно програми передбачено три робочих дні, де буде заслухано доповіді та підбито підсумки.

До участі у З’їзді асоціації військових капеланів США (MCA) долучився Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) та керівник статегічного відділу СУВД Ярослав Шевченко. Головний капелан України розповість своїм заокеанським колегам про становлення в Україні інституту військового духовенства.

У наступних дописах ми більш докладно розповімо про участь української делегації на З’їзді асоціації військових капеланів (MCA). Слідкуйте за нашими оновленнями.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .