За кордоном

Митрополит Іоан помолився разом з українською діаспорою у США

 

У неділю, 4 листопада, коли Православна Церква вшановує Казанську ікону Божої Матері, під час свого візиту до США Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета звершив Божественну літургію у ставропігійну храмі Святителя Миколая у м. Філадельфії.
Митрополита Іоана (Яременко) біля храму зустріи: Голова Управи пан Томас з дружиною, Джуді Ганні, Голова сестринства  - пані Барбара Латіос та члени парафіяльної Управи.
За богослужінням разом з митрополитом Іоаном молився настоятель парафії прот. Богдан Згоба, диякон Даніель Тереззас та громада. Після літургії було звершено Мале освячення води. Разом з діаспорянами митрополит Іоан помолився за українських воїнів перед іконою Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

По завершенню Богослужіння від імені парафіяльної молодіжної оганізації Маіямі Шінгіашвілі привітала митополита квітами.

Напередодні у суботу увечері митрополит Іоан очолив Всенічне бдіння у ставропігійну храмі Святителя Миколая.

Нагадаємо, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) відбув до США задля участі у З’їзді асоціації військових капеланів, котрий відбудеться у Вашингтоні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.