За гуманітарну участь в АТО

Президент нагородив капеланів Харківської єпархії

 

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи військові священики Харківської єпархії отримали Відзнаки Президента України.

Заступник голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев передав капеланам вітання та уклін за роботу на фронті від керівника області Юлії Світличної.

«Події п’ятирічної давнини дали значний поштовх для розвитку нашої країни. Впевнений, що ми вже ніколи не змінимо курс на європейські цінності та євроатлантичну інтеграцію. На жаль, нам доводиться платити високу ціну за свою свободу: на сході триває війна, щодня гинуть наші захисники. І військові священики – це підтримка та духовна опора для наших воїнів», - підкреслив заступник голови Харківської ОДА.

Він передав державні відзнаки керуючому Харківською єпархією єпископу Харківському і Богодухівському Митрофану (Бутинському), протоієрею Григорію Стасюку, капелану Олександру Мариничу, ієрею Василю Леп'яку, капелану Ігорю Маяку та ієрею Серго Бубашвілі.

Єпископ Митрофан подякував за відзнаку духівництва та наголосив, що Церква з початком російської агресії на сході України прийшла на допомогу військовим, священики відправилися на передову, де й сьогодні допомагають захищати Україну.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .