За добру справу

В Укрінформі нагородили лікарів та волонтерів 

 

6 липня в інформаційному агентстві Укрінформ відбулося нагородження лікарів та волонтерів, які допомагають бійцям АТО і вимушеним переселенцям.

Номінантів нагороджували народний депутат Ольга Богомолець, заслужений лікар України Михайло Матяш, головний військовий священик Державної прикордонної служби України Михайло Предко, волонтер Раїса Шматко та громадський діяч Олександр Сопов..

Десять перших претендентів на відзнаку отримали медаль «За добру справу», яка є громадською відзнакою.

«Це щира, чиста подяка від серця тим, хто цього заслуговує. Нам потрібно навчитися не тільки критикувати й боротися, а ще й дякувати, щиро, віддано, з посмішкою та обіймами... Потрібно навчитися творити власних героїв», - наголошує народний депутат, голова наглядової ради громадської платформи «Люди допомагають Людям» Ольга Богомолець.

Серед номінантів нагороди - лікарі, відомі волонтери, українці, які знайшли сили та матеріальні ресурси для допомоги воїнам АТО та громадянам України, які постраждали внаслідок російської агресії на сході країни.

Капелан о. Михайло закликав творити добрі справи завжди, не залежно від часу та обставин, особливо у час війни, коли так багато людей потерпають і потребують великої кількості маленьких добрих справ. І не важливо, коли ми творимо добро, у мирний час, чи годину лиху, воно збагачує нашу душу, робить її більш привабливою. 

«Ми представляємо громадську нагороду, яка не має аналогів у світі. Це не за подвиг, не за якісь досягнення. Ми просто хочемо сказати «дякую» людям, які заслуговують на добре слово. Це втілення такої подяки у металі. Навколо нас живе велика кількість хороших прекрасних людей, від яких ми бачимо не те, що в стрічках новин - вбивства, корупція... Ми бачимо від них тільки добрі справи», - сказав на прес-конференції директор ВТО «Орден», громадський діяч, автор 10 знаків державних нагород Олександр Сопов.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ukrinform

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»