З робочим візитом

Митрополит Іоан здійснив робочу поїздку до зони проведення ООС

 

25 вересня відбулася робоча поїздка Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) до зони проведення Операції Обʾєднаних Сил. У супроводі свого першого заступника прот. Тарас Мельника та керівного складу СУВД митрополит Іоан здійснив робочу зустріч з командувачем ООС генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим та ряд робочих нарад зі старшими офіцерами ООС та ГШ по роботі з особовим складом.

Перебуваючи у штабі Об’єднаних сил, митрополит Іоан оглянув каплицю, яка була споруджена для потреб офіцерів та військових, котрі перебувають тут, та звершив молебень за справедливий мир в Україні та за українське військо. Також було виголошено панахиду за спокій тих, хто не повернувся з поля бою, але залишився героєм. Палка молитва на передовій лунала також і з вуст військових при штабі, котрі щодня під стрільби російських найманців відстоюють суверенітет Вітчизни.

Митрополит Іоан зустрівся з командувачем ООС генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Голова СУВД передав архіпастирське благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та вручив ікону святого рівноапостольного Великого князя Володимира. Під час бесіди з Сергієм Наєвим сторони обговорили питання оптимізації виконання душпастирських обовʾязків військовими капеланами в ООС. 

Командувач ООС наголосив на важливості перебування капеланів на Донбасі. «Духовне зростання і духовна перемога має бути також щоденною разом з військовою перемогою. Те, що боєць Об'єднаних Сил є духом з Україною, є духом з Українською церквою - це дуже великий аспект у його діяльності. Він виховується правильно, він знає, хто його ворог і він знає, хто його брат», - сказав Наєв.

Опісля відбулася робоча нарада Голови СУВД з офіцерами структурних підрозділів Морально-психологічного забезпечення ООС, під час якої було обговорено ряд питань щодо взаємодії військових капеланів з керівним складом бригад та організації душпастирської роботи з особовим складом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .