З ПОВЕРНЕННЯМ

В Одесі капелан Василь Вирозуб привітав звільнених моряків

 

14 вересня у Одесі командування Військово-морських сил України, екіпажі військових кораблів, волонтери, громадські працівники, священики і родичі зустрічали звільнених українських моряків.

Капелан Василь Вирозуб особисто привітав наших українських моряків із поверненням додому та подякував за мужність, витримку та незламність перед російським агресором.

Люди з квітами та плакатами зустрічали бранців Кремля. Росія незаконно утримувала українських військових більше дев'яти місяців і за цей час жоден із них не визнав інкримінованих їм обвинувачень. Вони стали символом стійкості й незламності українського воїна, на якому виховуватимуться майбутні покоління.

Волонтери подарували морякам Прапор ВМС ЗСУ. Зворушливо вітали моряків діти, які в знак подяки подарували військовим символічні кораблики, з якими впродовж всього часу українці проводили акції в підтримку наших героїв. Серед них була і дівчинка-волонтер Лідія Мишка, яка вручила власний малюнок, де зображено повернення катерів ВМС ЗС України на Батьківщину.

Військові вкотре подякували всім присутнім за непохитну віру в захисників України та активну громадську позицію. Попереду у екіпажів катерів заслужений відпочинок, після якого військові знову стануть до строю українських ВМС та продовжать виконувати завдання за призначенням.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.