З молитвою у строю

Львівські військові розпочинатимуть тиждень молитвою

 

Завдяки наполегливій роботі наших капеланів відтепер кожен робочий тиждень у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочинатиметься молитвою до Бога. Так само й кінець тижня вінчатиме подячна молитва до Всевишнього. Про це на своїй сторінці у fb написав керівник сектору зовнішньо-капеланських відносин СУВД капелан о. Святослав Юрків.

«Особисто для мене, як капелана Міжнародного центру миротворчості та безпеки, сьогодні відбулась знакова і, не побоюсь цього слова, історична подія. Цей понеділок, а відтак весь тиждень, розпочався з молитви на плацу та благословення всіх присутніх на щасливу службу. Відтепер з дозволу командира це дійство буде регулярним. Робочий тиждень буде починатися і закінчуватися молитвою і благословенням.

Багато хто може сказати, що тут нема нічого особливого, мовляв, що це за досягнення? Частково можна погодитись з цим. Дехто з моїх друзів-капеланів проводить щоденні молитви у своїх частинах, служить літургії в недільні та святкові дні. Але зовсім іншою є ситуація на Яворівському полігоні. Наприклад, в неділю тут залишається невелика кількість чергових та строковиків. Фізично їх усіх зібрати разом нереально, тому недільні зустрічі проводяться з малими групами людей. З сім’ями військовослужбовців вже регулярно ми організовуємо поїздки, під час яких обов’язково проводимо богослужіння, а також є змога більше поспілкуватись і допомогти у вирішенні певних питань.

А відсьогодні щопонеділка і щоп’ятниці будемо молитись зі всіма військовослужбовцями, які присутні на ранковому шикуванні. Радий тим, що маю змогу більше реалізовувати себе як священнослужитель».

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»