З МОЛИТВОЮ СВЯТОЮ НА ВУСТАХ

Капелан Димитрій Присяжний відвідав українських бійців на передовій

 

Поїздка капелана Димитрія розпочалася із вшанування полеглих бійців біля пам’ятного знаку в Слов'янську. Це бійці одні із перших що загинули в АТО. Також військовий священик помолився за загиблими на Світлодарській дузі й всіх воїнів, що віддали своє життя за Україну під час Святої Літургії.

Разом з волонтерами капелан Димитрій Присяжний передав малюнки дітей та допомогу воїнам ООС. Хлопці з бойових позицій Світлодарської Дуги, розмістили у себе в бліндажах дитячі малюнки, і тепер вони будуть зігрівати їх своїм теплом у ці непрості часи. Крім того, серед допомоги доставленої на фронт, також було передано нашим захисникам інтернет-планшети для артилерії та пічки “Ракети” для швидкого приготування їжі на бойових позиціях.

На день святого Миколая київські школярі надіслали дітям із прифронтової зони подарунки. У якості помічника святого Чудотворця був капелан Димитрій. Він каже що вирушив на Схід служити капеланом ще тоді, як АТО офіційно ще не розпочалась.

Також військовий священик поділився із журналістом СУВД чудовим патріотичним віршем та планами випустити у світ книгу про священика Андрія і його капеланське служіння під час війни на Сході. Відомі українські режисери вже працюють над втіленням книги на широкий екран. 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»