З допомогою на схід

Капелани з Рівненщини відвідали військових в зоні бойових дій

 

- Поїздка планувалася уже двічі, - говорить прот. Тарас Гордійчук, - перший раз на День Незалежності, другий – на Покрову Пресвятої Богородиці. Багато дітей намалювали листівки для воїнів. Проте реальна можливість звершити задумане вдалася лише на Димитрівську поминальну суботу. У Миколаївському чоловічому монастирі Дубна було оголошено про збір продуктів харчування, теплої одежі та інших необхідних речей за два тижні до поїздки. На заклик про допомогу відгукнулися підприємства, організації та небайдужі люди.

Два дні перед виїздом на Донбас відбувався збір допомоги по Дубенському району, Рівному, потім все пакували та завантажували. Два автомобілі з причіпами було повністю завантажено, проте частина продуктів таки не помістилася. Їх буде доправлено наступного разу. 

Подорож почалася в понеділок 6 листопада. У дорогу вирушив Олег Буримський, Юрій Новосад, прот. Василь Лозинський, ігумен Меркурій, прот. Тарас Гордійчук. Вже на світанку 7 листопада автомобілі з гуманітарною допомогою прибули в Луганську область.

Більш докладно про подорож капеланів на Донбас читайте тут.

Цього року це вже п’ята поїздка волонтерів на схід. Щира подяка всім, хто допомагав та молився за подорожуючих. Нехай Господь береже наших воїнів і всіх українців в цій нелегкій боротьбі, помолимося, щоб прийшов мир в кожну домівку нашої Батьківщини.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами rivne-cerkva.rv.ua

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.