Всеукраїнський з'їзд капеланів

Капелани у Дніпрі продовжують спільні навчання

 

Військові капелани разом з силовими структурами продовжують розглядати проекти для налагодження системної роботи служби військового духовенства в Україні.

Нагадаємо, що упродовж першого дня засідання було заслухано звіти Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) та головних військових священиків ЗСУ, НГУ та ДПСУ прот. Тараса Мельника, прот. Івана Михайлишина та свящ. Михайла Предка відповідно, а також головних капеланів ОК «СХІД» прот. Дмитра Поворотного, ОК «ПІВНІЧ» прот. Олега Сіренка, ОК «ПІВДЕНЬ» прот. Василя Вирозуба та ОК «ЗАХІД» прот. Тараса Волянюка. Також учасниками з'їзду було заслухано доповідь головного військового священика АТО прот. Богдана Рудчука про діяльність капеланів в окопних умовах Донбасу.

Головним питанням 2-го робочого дня стало обговорення стратегії розвитку інституту військового духовенства в Україні. 

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) наголосив на важливості правильної інформаційної підготовки, адже в умовах гібридної війни потрібно мати міцну основу для доброго душпастирювання серед військовослужбовців. Адже ми живемо у світі, де вміння оперувати інформацією, новинами є запорукою більш успішного виконання своїх обовʾязків, у тому числі виконання священичих обовʾязків серед військових. Також він наголосив, що капелани разом з позитивним душевним настроєм повинні мати також добру фізичну форму.

Актуальним для обговорення стало питання майбутнього закону, який повинен врегулювати роботу капеланів.

Капелани розповіли про свої будні на передовій в зоні АТО та  у військових частинах та донесли до керівництва СУВД своє бачення майбутнього служби військових священиків в Україні.

По обіді другого дня керівник Прес-центру СУВД Ярослав Шевченко доніс до капеланів інформацію про правильне користування соціальними мережами, де капелани зможуть опубліковувати свої дописи про діяльність у військових частинах та роботу з воїнами. Прес-секретар СУВД Володимир Яцульчак провів короткий тренінг правильного написання інформаційної статті.

Нагадаємо, 6 березня 2018 року в м. Дніпро розпочав свою роботу Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату