ПІДТРИМАТИ ДУХОВНО

Голова СУВД разом з Блаженнійшим Епіфанієм відвідав маріупольських бійців

 

У рамках архіпастирського візиту в Маріуполь Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 травня 2019 року відвідав 79-ту аеромобільну бригаду, де зустрівся з командуванням та особовим складом підрозділу. Блаженнійшого Владику супроводжували митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Памфільський Даниїл, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, ректор КПБА прот. Олександр Трофимлюк та прот. Петро Ландвитович.

В ході відвідин військовослужбовців Його Блаженство ознайомився із діяльністю бригади та поспілкувався з військовослужбовцями. Звертаючись до українських воїнів Предстоятель Помісної Української Православної Церкви, зокрема, зазначив, що вони бережуть мир і спокій Маріуполя, захищаючи його від агресора. «Ви, наші воїни-захисники, кожен із вас вкладає свій внесок в нашу безпеку боронячи Батьківщину і ризикуючи при цьому своїм власним життям та здоров’ям. Нехай Господь береже кожного із вас, ви – наші новітні герої», – сказав Митрополит Епіфаній.

До військових також звернулися голова Синодального управління військового духовенства, митрополит Іоан, який розповів про перспективи розвитку капеланського служіння, а також митрополит Даниїл, який поділився своїм досвідом капеланського служіння в армії США.

На завершення зустрічі Блаженнійший Владика відзначив воїнів медалями святого архістратига Михаїла і Благословенними грамотами з відзнаками та закликав на всіх Боже благословення

Нагадаємо, 14 травня Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України відвідав з першим архіпастирським візитом Маріуполь, де, зокрема, провів заупокійну літію за загиблими українськими воїнами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО