ВОДА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник освятив воду в Національній академії СБУ

 

До свята Богоявлення - Хрещення Господнього перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав військовослужбовців та співробітників Національної академії СБУ з Водохрещям.

У цьому святі особливу роль відіграє вода. Перша згадка про шанування освяченої Йорданської води і про її властивості міститься в проповіді святителя Іоана Золотоустого. Він говорить:

"У це свято всі, почерпнувши води, приносять її додому і зберігають на весь рік, так як сьогодні освячені води; і відбувається явне знамення: ця вода по природі своїй не псується з часом, але, почерпнута сьогодні, вона цілий рік, а часто два й три роки, залишається неушкодженою і свіжою".

З самого ранку перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник завітав до Національної академії СБУ, де освятив воду для військових студентів, яка, за словами церковного гімну, носить благословення Йордану.

Капелан привітав керівництво академії та всіх студентів зі святом Богоявлення, наголосивши, що Бог явився людині, щоб людина змогла уподібнитися Йому і бути достойною дарованого життя на землі.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»