ВІЗИТ У РІВНЕ

Перший заступник голови СУВД зустрівся з старшими капеланами Рівненщини

 

Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник розпочав візитації регіонів України, де заплановано ряд зустрічей зі старшими військовими священиками.

Мета таких візитацій – дізнатися про поточний стан справ у капеланів областей, розповісти про перспективи розвитку інституту капеланства після прийняття профільного “Закону про військове капеланство”, вивчити пріоритетні напрями служіння капеланів в регіоні, обговорити актуальний стан церковно-державних відносин та процеси, що хвилюють суспільство.

Вчора в Рівненській православній богословській семінарії відбулася робоча зустріч першого заступника голови Синодального управління військового духовенства прот. Тараса Мельника зі старшими капеланами Рівненщини.

Під час зустрічі було обговорено законодавче врегулювання діяльності військових священиків і резонансні та актуальні теми в суспільстві, такі як розведення військ на території проведення Операції об'єднаних сил, а також дискусійне питання ринку землі.

Останні два питання підняті до обговорення військовими священиками задля кращого розуміння позиції Церкви та формування єдиної консолідованої позиції серед всього військового духовенства та вірян.

У найближчий час протоієрей Тарас Мельник відвідає більшість областей, де поспілкується із старшими священиками Православної Церкви України.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату