ВІЗИТ НА СУМЩИНУ

У Сумах митрополит Епіфаній у супроводі голови СУВД вшанував полеглих героїв та відвідав військову частину

 

У Сумах 21 вересня Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у супроводі голови Синодального управління військового духовенства митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, духовенства Православної Церкви України та представників місцевої влади молитовно вшанував полеглих українських бійців біля пам‘ятного знаку Героїв Небесної сотні та Алеї слави, на якій вони спочивають. На знак пошани на обох меморіалах відбулося покладання квітів.

Духовенство Православної Церкви України на чолі з Предстоятелем митрополитом Епіфанієм освятили Свято-Миколаївський храм у Сумах. На Божественній літургії молилось безліч вірян, фундаторів храму, місцевої влади та військовослужбовців різних родів військ які удостоїлись церковних нагород за розбудову Помісної Православної Церкви України.

Предстоятель Православної Церкви України разом із головою СУВД митрополитом Іоаном відвідав 27-му окрему реактивну артилерійську бригаду, де звернувся зі словом до особового складу бригади, окропив воїнів освяченою водою та подарував їм військову ікону Покрови Пресвятої Богородиці - Покровительки українського війська. Командувач частини полковником Дмитро Храпач подякував гостям за візит.

Також Предстоятель Православної Церкви України відвідав Кадетський корпус імені Харитоненка і відзначив начальника кадетського корпусу генерал-майора Юрія Свідлова медаллю «За жертовність і любов до України». Генерал-майор висловив слова вдячності Предстоятелю Православної Церкви України та Голові СУВД.

«Нехай Бог посилає вам сили і наснагу, адже для нас ви є захисниками та новітніми героями. Ми молимося за вас і віримо, що Господь і надалі берегтиме кожного із вас», – сказав військовослужбовцям Предстоятель.

Військове командування високо зазначило вклад капеланів у духовне зростання та моральну складову українського війська. У свою чергу голова СУВД митрополит Іоан подякував військовим за високу оцінку діяльності Синодального управління військового духовенства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»