ВІТАННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ

Капелани привітали Предстоятеля з Різдвом Христовим

 

Сьогодні, 8 січня у Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва відбулось урочисте богослужіння на честь свята Собору Пресвятої Богородиці.

Єпископат, духовенство, капелани та віряни привітали Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з Різдвом Христовим.

Від імені капеланів Синодального управління військового духовенства вітання на адресу Предстоятеля помісної Української Православної Церкви висловив Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник. Він разом із військовими священиками привітав Блаженнішого митрополита Епіфанія з Різдвом Христовим. 

З свого боку Митрополит Епіфаній подякував всім за привітання.

«Найперше цими днями ми з вами радіємо, спільно святкуючи величне свято Різдва Христового. Минає перша річниця з того часу, як наша єдність відкрила можливість тому, про що мріяло не одне покоління українців – Томосу, який засвідчив раз і назавжди автокефалію помісної Української Православної Церкви. Тому подякуймо Господу, за всі Його благодіяння проявлені до нас», – зокрема сказав Його Блаженство.

«Минув перший рік нашого спільного становлення і утвердження, хоча він був і нелегким, бо перед нами було чимало випробувань, однак з Божою допомогою ми здолали їх і надалі будемо рухатися шляхом розбудови нашої Церкви. Сьогодні висловлюю щиру подяку усім архієреям, духовенству і вірянам, які наполегливо трудяться кожен на своєму місці. Саме ви є основою нашої визнаної Української Православної Церкви. Закликаю вас і надалі наполегливо трудитися, а Господь, бачачи нашу ревність буде давати нам все те, що є необхідним найперше для нашого власного спасіння і зрештою з Його благословенням усі православні в Україні об’єднаються навколо Київського престолу», – підсумував Предстоятель.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО