ВІТАННЯ ОФІЦЕРУ

Капелан Тарас Волянюк привітав командувача ОК Захід з днем народження

 

Сьогодні свій день народження відзначає Командувач ОК “Захід” Олександр Павлюк. Привітати бойового генерал-лейтенанта Збройних сил України завітав військовий капелан Тарас Волянюк. Від імені Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) капелан побажав офіцеру міцного здоров’я, невичерпної радості і Божої ласки, кріпості, тілесних і духовних сил, успіхів у служінні Богу та Україні. 

Генерал-лейтенант Збройних сил України, командувач військ Оперативного командування «Захід» Олександ Павлюк немає традиційної для генералів «династичної традиції». Рішення одягнути військовий однострій він обрав сам ще у школі, чим неабияк здивував рідних. Щоб стати на чолі оперативного командування, йому довелося пройти через службу простого танкіста, миротворчі місії в Косово та бої на рідному Донбасі.

«Без міцного тилу немає ні взаєморозуміння, ні довіри, ні руху вперед, - твердження генерал-лейтенанта Олександра Павлюка про сім’ю для військовослужбовця. 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»