Вітання для ювіляра

Сьогодні Святійший Патріарх Філарет приймає привітання з 89-літтям. Привітати очільника Київського патріархату до резиденції Предстоятеля завітав Голова Служби безпеки України Василь Грицак разом зі своїм заступником генерал-майором Віктором Кононенком. Від імені всього керівного складу СБУ Василь Грицак побажав ювілярові добра, щастя, невтомної енергії  та  міцного здоров´я.

"Віримо, що Ваші щирі молитви за Батьківщину, активна патріотична громадська позиція та турбота за долю українського народу сприятиме утвердженню миру в нашій державі і надалі слугуватиме розбудові
національної державності і свідомого громадського суспільства, відродженню духовності та зміцненню авторитету України на міжнародній арені.

Нехай Христос Спаситель та Ангел охоронець зміцнять Ваші духовні і тілесні сили, допоможуть виконувати свій архіпастирський обов'язок в ім'я віри Христової", - побажав Василь Грицак.

Нагадаємо, сьогодні свій 89 день народження відзначає Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

З нагоди свята зранку у головному соборі столиці відбулося урочисте богослужіння за участю всього єпископату Київського патріархату та вірних, а також самого ювіляра.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі