ВІРНІСТЬ ЯК КРЕДО

У Сумах Нацгвардійці склали присягу на вірність Українському народові

 

22 червня у Сумах 26 гвардійців військової частини 3051 НГУ урочисто склали військову присягу на вірність Українському народові, повідомляє Військова частина 3051 Національної гвардії України.

Прийняття присяги - подія хвилююча і урочиста для кожного солдата. З цього моменту юнаки стали справжніми захисниками Батьківщини, перебуваючи на варті миру і порядку. Клятва у вірності своєму народові споконвічно була для кожного воїна тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому - більша за життя.

Серед поповнення військової частини, є не тільки чоловіки, а й жінки, які обрали для себе не тільки гідну професію, а й стали в ряди захисниць рідної землі.

Всі гвардійці, вже як місяць пройшли бойову, фізичну та стройову підготовку. Це був час наполегливої та нелегкої роботи, яку вони змогли засвоїти, аби стати до лав Національної гвардії України.

«Ми не маємо жодного сумніву, що прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції наших захисників з попередніх поколінь, підтримувати порядок в нашій державі, гарантувати мир і спокій на нашій землі» - зазначив в своєму привітанні командир частини підполковник Євген Михайлович Казанцев.

На захід з привітаннями завітав військовий капелан прот. Олег Гаврилів. Капелан побажав гвардійцям Божого благословення та окропив освяченою водою.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату