ВІРНІ ДО КІНЦЯ

На півдні України гвардійці присягнули на вірність українському народові

 

Військова присяга – один з найважливіших моментів у житті кожного чоловіка. Це мить, коли він бере на себе відповідальність за захист своєї Батьківщини.

Та цього року до лав Національної гвардії приєднуються не тільки чоловіки. Щороку все більше жінок доводять, що захищати батьківщину здатні не лише представники чоловічої статі.

Поповнення військової частини 3012 склали Військову присягу на навчальному полігоні полку, що поблизу Одеси.

Виконуючий обов’язки командира військової частини 3012 підполковник Ігор Переговський поздоровив новоспечених гвардійців: «Вітаю майбутніх воїнів та побажав здоров’я і наснаги у службі. Нехай військова служба стане для Вас не обов’язком, а гордістю».

У 9-му полку оперативного призначення НГУ гвардійці весняного призову разом з військовослужбовцями за контрактом склали Військову Присягу на вірність українському народові.

Під час урочистостей на плацу частини лунали слова привітання та побажання гвардійцям від командира частини підполковника Андрія Бєляєва, батьків, капелана Анатолія Кусика та ветерана військової частини 3029 НГУ. 

У клубі полку оперативного призначення НГУ для батьків та близьких хлопців та дівчат, які щойно склали Військову Присягу, відбувся святковий концерт у виконанні музичного гурту «3029». Музиканти-гвардійці, які займаються музикою, складають та співають пісні у вільний від військової служби час, заспівали гостям ліричні і українські пісні.

«Я хвилювалась за свою доньку, мабуть, не менше ніж вона хвилювалась за себе. Хай щастить усім захисникам України і вони завжди будуть сильними і здоровими» - поділилась мати гвардійки.

У військовій частині 3033 Національної гвардії України молоді гвардійці урочисто поклялися вірно служити українському народові, завжди бути йому вірним і відданим, обороняти державу, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

«Це завжди свято для кожного громадянина, адже воно уособлює доблесть усіх поколінь нашого славетного народу. Цей день ви маєте запам’ятати назавжди! Бажаю всім вам бадьорості духу і щасливого майбутнього нашій країні», - наголосив під час виступу командир бригади полковник Олександр Хоменко.

Після завершення урочистої частини рідним та друзям дозволили привітати молодих гвардійців. Більшість з них не бачили своїх близьких вже півтора місяця, тому зустріч пройшла дуже відверто та емоційно.

Зараз на військовослужбовців чекає день відпочинку, та подальший розподіл по частинам, де вони приступлять до повноцінної служби в лавах Національної гвардії України.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ngu.gov.ua

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»