Він - герой

У Луцьку попрощалися із бійцем 128-ї бригади

 

26 серпня у Луцьку прощалися з бійцем 128-ї бригади Георгієм Ольховським.

Чин похорону вбитого бійця у кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. У співслужінні духовенства та капелан о. Олександра Вронського.

Митрополит Михаїл зазначив, що цей військовослужбовець нагадав нам про достойне життя. Адже віддав своє життя заради ближніх. «Він – герой нашої незалежності», – наголосив високопреосвященний. На завершення владика побажав, аби Господь допоміг близьким загиблого вгамувати біль, який оселився у їх серцях.

Після молитви на Театральному майдані міста відбулася громадська панахида. Віддати шану загиблому прийшли: рідні та близькі, бойові побратими, представники влади і громадськості, просто небайдужі лучани.

24 серпня тіло бійця на головній площі міста зустріли військові капелани, де й відслужили панахиду. Після молитви до присутніх звернувся головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак. «Сьогодні Бог показав: Він пам'ятає, що іде війна і гинуть воїни. За 15 хвилин, поки привезли тіло, небо заплакало, зустрічаючи героя, який залишив Крим і приїхав сюди, захищати Україну материкову і свій рідний Крим. Він поліг, щоб ми могли святкувати День Незалежності. Сьогодні привезли героя, і Бог дав так, щоб його привезли саме в День Незалежності, за яку він поліг», – зазначив о. Михайло.

Георгій Ольховський родом із Сімферополя. Проживав у Луцьку. Боєць ніс службу в 15-му окремому гірсько-піхотному Севастопольському батальйоні у складі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. 23 серпня загинув від кулі снайпера.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pravoslaviavolyni.org.ua

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації