Перша ротація

Сьогодні відбулась унікальна подія, адже після плідного навчального графіку перша черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату  відбула в зону проведення АТО

 

Унікальність цієї події полягає в системності роботи, адже всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України та Міністерством оборони України. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО. Кожний священик групи має приписку до військової частини, яка знаходиться у відповідному секторі зони проведення АТО. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, берці та шеврони.

 

 Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 07 серпня виходять на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття.

Перед відправленням військових священиків Голова Синодального Управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) відслужив молебень на закликання Святого Духа, після завершення якого один військовий священик склав обітницю тверезості, яка, окрім іншого, є наглядним прикладом для військовослужбовців щодо принциповості відмови від алкогольних напоїв в зоні проведення АТО.

 

Відправлення четвертої групи військових священиків першої черги відбудеться сьогодні о 18:00 на Центральному залізничному вокзалі м. Києва. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до відправлення військових священиків в зону АТО.

З нами Бог, а тому і перемога!

 

Фото: Олександр Єфременко.

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі