ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА

Сотня молодих гвардійців запорізької бригади охорони громадського порядку склали присягу на вірність українському народові

 

8 грудня у 23-й окремій бригаді охорони громадського порядку Національної гвардії України 99 строковиків та 3 чарівні жінки контрактної служби присягнули на вірність українському народові.

Юнаки та дівчата, які пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю, присягли бути вірними і відданими українському народові, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок. На церемонію прийняття присяги були запрошені батьки та рідні гвардійців, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

«Батьківщина довіряє вам захист своєї свободи, свого суверенітету, своєї незалежності! Немає жодного сумніву, що у цей нелегкий для нашої держави час, прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції захисників України. Запам’ятайте - ви справжня еліта українського війська та національна гордість, ви – НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ!», - під час виступу промовив командир бригади полковник Олександр Хоменко.

З присягою гвардійців привітали військові капелани частин отець Анатолій (Кусик) та отець Сергій. Священнослужителі провели молебень та побажали бійцям наснаги в ратній службі, терпіння і Божого благословення окропивши присутніх освяченою водою.

Після поздоровлення батьків та слів вдячності від молодих гвардійців, музиканти духового оркестру військової частини 3033 під бурхливі оплески всіх присутніх віртуозно виконали святкове оркестрове дефіле.

Після складання військової присяги військовослужбовці продовжать курс навчання та підготовки. Тож побажаємо молодим захисникам нашої держави успіхів та натхнення у службі, щоб в подальшому пишатися почесним званням – «ГВАРДІЄЦЬ!».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами 23 окрема бригада ОГП НГУ

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.