ВІЙСЬКОВА МОЛИТВА

Для військових Чернігівщини передано «Молитовники воїна»

 

1 червня Музей Блаженнішого Митрополита Володимира та Преображенський собор м. Києва відвідав капелан Олександр Шкумат котрий опікується військовослужбовцями 169-го навчального центру «Десна» на Чернігівщині.

Нещодавно військовий священик Олександр звернувся з проханням до духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира передати для потреби військовослужбовців «Молитовники воїна». Це прохання з радістю було виконане і молитовники з благословення митрополита Олександра передані капелану.  

Тепер військовослужбовці навчального центру "Десна" будуть мати молитовники які містять молитви для укріплення тіл і душ військовослужбовців.

Для довідки: «Десна» — військова частина Збройних сил України, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ. Декілька десятків офіцерів, прапорщиків та військовослужбовців із цієї військової частини брали участь у виконання миротворчих місій у складі військових формувань під егідою ООН: Югославія, Ліван, Кувейт, Ірак, Сьєра-Леоне. На початок 2018 року 169-й навчальний центр втратив на Сході України понад 30 військовослужбовців. Нещодавно при центрі було створено школу підготовки танкістів.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами:  mvfund.org 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.