ВІДТЕПЕР У ЗАТИШКУ

Миколаївський капелан гвардії отримав ключі від квартири

 

Питання про забезпечення житлом військових та правоохоронців гостро стоїть на порядку денному в Україні. Протягом 2014-2018 років за рахунок державних джерел фінансування житлом було забезпечено 921 родину військовослужбовців Національної гвардії. У тому числі в Південному об’єднанні Національної гвардії України житло отримали 103 військовослужбовці.

У Миколаєві напередодні святкування дня Святого Миколая 19 гвардійців отримали ключі від нових домівок. Разом з гвардійцями житло отримав капелан військової частини 3039 отець Володимир Сеньковський.

Урочисту церемонію провів заступник Начальника Південного територіального управління полковник Юрій Покотилов: «Сьогодні підвищення соціальних гарантій особового складу є одним з пріоритетних завдань на шляху розбудови Національної гвардії України. За останні роки якісно змінилося ставлення нашої держави до забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житлом. Адже дуже важливо для військовослужбовця мати надійний тил та дах над головою, куди після служби він повертається на відпочинок».

«Я закінчив академію та став офіцером в 2015 році і не очікував за такий короткий термін отримати житло», - розповів командир патрульного взводу військової частини 3039 старший лейтенант Вадим Галузінський.

Під час заходу гвардійці отримали сертифікати на житло, а їх діти подарунки до свята.

«Враховуючи, що в мене троє синів та дружина, ця квартира була мені необхідна, але я не очікував так скоро отримати її», - поділився капелан військової частини 3039 отець Володимир.

Після урочистих заходів та переживань, сім’ї розійшлись облаштовувати свої нові домівки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ngu.gov.ua

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»