Віднині служитель

Колектив СУВД поповнився кліриком Церкви

 

Минулої неділі, 18 листопада, за богослужінням у Володимирському патріаршому соборі столиці Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет рукоположив у дияконський сан секретаря Синодального управління військового духовенства Сергія Педька. Під час хіротонії Предстоятель Церкви возложив на рамено нашого друга дияконський орар, який від нині символізуватиме для невтомного секретаря СУВД отця Сергія заклик перших дияконів Стефана та Лаврентія бути прикладом старанності і невідкладної жертовності.

Колектив СУВД вітає новопоставленого отця диякона Сергія із вступом на першу щабель особливого служіння людям в Церкві Христовій. Нехай всеохопна любов Глави Церкви Христа Господа укріпляє ноги нового диякона впевнено йти терновим шляхом спасенних обіцянок і нахай увінчає старання нашого спільного друга, а від нині й прикладу для наслідування, бути вірним до кінця.

У Божу путь, брате.

З молитвою до Всевишнього Бога через Ісуса Христа з любов’ю у Святому Дусі колектив Синодального упралвіння військового духовенства.

 

 


 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО