ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

В Одесі помолились за полеглих воїнів захисників України

 

29 лютого в Одесі в гарнізонному Свято-Троїцькому храмі відправлено панахиду за українськими воїнами, які поклали свої життя відстоюючи суверенітет нашої держави.

Про це повідомляють в Оперативне командування "Південь".

Помолитись за спокій душ полеглих побратимів прийшли представники оперативного командування «Південь», військовослужбовці Одеського гарнізону, військових навчальних закладів, Національної Гвардії, Державної Прикордонної служби, правоохоронних органів України, громадських та волонтерських організацій, ветерани сучасної війни на сході нашої держави.

Як зазначив гарнізонний капелан, настоятель храму митрофорний протоієрей отець Василь (Вирозуб) – ті хто поклав життя за друзів своїх і державу є святенні в віках!

Службу Божу разом з настоятелем храму відправляли капелани СУВД Православної Церкви України та капелани які прибули з військових частин, що входять до складу військ оперативного командування «Південь».

Після Поминальної літургії за загиблими воїнами урочисто відправлено спільний молебень «Про дарування Перемоги українському воїнству над російським агресором і супостатом».

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.