ВИ НЕ ЗАБУТІ

Україна згадує жертв політичних репресій

 

У День пам’яті жертв політичних репресій українці вшанували пам'ять тисяч загиблих. Головні заходи відбулися на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», де покояться художник Михайло Бойчук, письменники Майк Йогансен і Михайль Семенко, митрополит Василь Липківський та багато інших відомих, і на жаль досі не встановлених особистостей.

Родичі замордованих сталінським терором встановили лампади та вшанували пам'ять жертв тоталітаризму біля Центрального монументу меморіалу «Биківнянські могили».

"Репресії та терор власного народу - це те, чим системно і успішно займався комуністичний, тоталітарний режим і створена ним держава під назвою СССР впродовж більше ніж 70 років. Точну кількість замордованих ніхто не занає, але те, що це мільйони - не викликає сумнівів. Почавшись в 1918 році з практики "Красного терору" та "Воєнного комунізму" і до останніх місяців існування СРСР - репресії і терор не припинялись ні на мить, лише циклічно змінюючи форми і масштаби", - написав на своїй сторінці у Fb капелан Дмитро Поворотний.

У Одесі цей день відзначили вишиванковою ходою та флешмобом на підтримку українських військовополонених моряків.

На вулиці Дерибасівській жителі міста разом з ліцеїстами Військово-морського ліцею звернулись до полонених побратимів: "Ви незабуті. Ми вас чекаємо!".

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату