В ОСТАННЮ ДОРОГУ

У Києві попрощались з воїном АТО Віктором Дегтярьовим

 

У Михайлівському Золотоверхому соборі капелан Димитрій Присяжний разом із капеланом Леонтієм Никитенком звершив молитву за спокій душі Віктора Дегтярьова. Легендарний воїн батальйону "Донбас" Віктор Дегтярьов (позивний - Сенсей) загинув ввечері 22 жовтня внаслідок вибуху гранати на вулиці Пушкінській.

Провести Віктора в останню путь прийшли рідні, близькі, бойові побратими і небайдужі українці. Прощання з ним відбулося на Майдані Незалежності. Віктора Дегтярьова поховали на Алеї Героїв на Лісовому кладовищі столиці.
Віктор Дегтярьов був одружений, мав трьох дітей, двоє з яких наразі неповнолітні.

Сам загиблий АТОвець – родом з Росії, його батьки були радянськими військовими. Загиблому було 53 роки. Його військовий шлях розпочався ще у СРСР, у морській піхоті. Вже на початку 2010-х років, Дегтярьов став одним із засновників "Спілки морських піхотинців України".

Майбутній захисник брав активну участь у Революції гідності. Сам Дегтярьов розповідав, що на Майдані очолив бойову групу із представників ветеранської організації морпіхів.

На початку війни організував групу спецпризначення "Купол", яка у складі добробату "Донбас" долучилась до АТО. В ефірах телебачення Дегтярьова тоді представляли майором Нацгвардії. Зокрема, очолювані ним військові брали участь у трагічних боях за Іловайськ 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

фото - Руслан Кошовенко

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату