В останню дорогу

У Житомирі попрощалися з морським піхотинцем

 

У житомирському Михайлівському кафедральному соборі 18 травня прощалися з матросом 503-го окремого батальйону 36-ї окремої бригади морської піхоти Дмитром Рудьом, який загинув 16 травня 2018 року в районі проведення Операції об’єднаних сил поблизу населеного пункту Талаківка Донецької області. Провести 20-річного юнака в останню путь прийшла велика кількість житомирян. Віддали шану Дмитру і викладачі та учні недільної школи при соборі, яку відвідував воїн.

«Він був дуже хороший хлопець. Я його знаю недовго, десь рік, але він настільки хороший, що дуже тяжко його відпускати. До цих пір не віриться, що його немає. Ми вчора про це дізнались і це дуже тяжко пережити. Він був у відпустці, п’ять днів тому він тільки поїхав. Ми його провели і вчора дізнались, що його немає», - сказала подруга Дмитра Олександра Купневич.

Чин похорону з благословення звершив настоятель Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Богдан Бойко у співслужінні соборного духовенства, капеланів та кліриків Житомирської єпархії.

Після відспівування протоієрей Богдан Бойко поділився спогадами про Дмитра.

Загиблий юнак був сиротою та зростав під опікою бабусі та дідуся. Дмитро був вихованцем духовної недільної школи, що діє на базі Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

Поховали загиблого на Смолянському військовому кладовищі м. Житомира.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами saint.in.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»