УСІ ЗАВДАННЯ ВИКОНАНІ

У Львові зустріли 80-ту десантно-штурмову бригаду ЗСУ

 

У Львові зустріли військовослужбовців 80-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України. Армійці повернулися додому після восьми місяців перебування на передовій. На сході десантники вартують від перших днів війни – воювали в найгарячіших точках Операції Об'єднаних сил.

Дві сотні бійців урочисто зустріли на плацу рідної військової частини. Тут на них чекали рідні, друзі, побратими та капелани. Розпочались заходи з хвилини мовчання за полеглими воїнами–десантниками, військові та гості поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим.

Капелан бригади Михайло Дулька разом із іншими капеланами відправили панахиду за загиблими воїнами.

Десантники пройшлися урочистим маршем. За мужність військовослужбовці отримали ордени та відзнаки. Нині на військових чекає півтора місяця відпочинку, а потім – знову у стрій. Попереду – ремонт техніки та бойове злагодження.

Командир 80 окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак звернувся до військовослужбовців зі словами подяки за успішне виконання бойового завдання, висловив впевненість що і надалі особовий склад бригади буде з честю та гідністю служити народу України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу