Урочистий випуск в ВІТІ

В суботу, 24 червня 2017 року, у військовому інституті телекомунікацій та інформатизацій відбувся урочистий випуск дипломованих спеціалістів.

Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату  - Митрополит Іоан та Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас (Мельник) на запрошення керівництва закладу прийняли участь в урочистих заходах.

Митрополит Іоан (Яременко) звернувся до випускників з привітальним словом, закликав до спільної молитви та благословив на служіння Батьківщині.

На завершення молитви відбулось окроплення священною водою випускників Інституту.

Довідково: ВІТІ - має у своєму складі: 3 факультети (9 кафедр), 6 загальновійськових кафедр, науковий центр, Військовий коледж сержантського складу, курси перепідготовки та підвищення кваліфікації. В інституті працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, серед яких 2 Заслужених діячі науки і техніки України; 1 Заслужений працівник освіти України, 1 Лауреати Державної премії України; 1 Академік галузевої академії; 15 докторів наук; 12 професорів; 61 кандидат наук; 48 доцентів та старших наукових співробітників

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО