УРОЧИСТИЙ РИТУАЛ

У Міністерстві оборони вшанували пам’ять загиблих українських воїнів

 

До Дня Збройних Сил у Міністерстві оборони України відбувся урочистий ритуал з вшанування пам’яті загиблих українських воїнів. Захід відбувся за участі Президента України Петра Порошенка, який прибув разом з дружиною, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра оборони Степана Полторака, народних депутатів, військовослужбовців та капеланів.

Присутні на заходах згадали воїнів, які загинули цього дня: солдата Юрія Марценюка та старшого прапорщика Анатолія Дегтяра.

Біля Пам’ятного дзвону Глава держави з дружиною поклали букети квітів та вшанували пам’ять загиблих воїнів. До Пам’ятного дзвону та Стелли, у якій вмонтовано осколки снарядів, також було встановлено кошик квітів від Президента України.

Після покладання квітів у Книзі пам’яті було перегорнуто сторінку на дату 6 грудня, де вказані імена загиблих у цей день військовослужбовців ЗСУ.

Присутні возложили букети квітів перед Книгою пам’яті в Залі пам’яті. Разом з ними квіти поклала дружина одного із загиблих в цей день героїв Ніна Марценюк.

Згадуючи загиблих воїнів, військові капелани звершили поминання загиблих. Молитву за українських воїнів, які відійшли у засвіти, виголосив Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник.

Зала пам’яті – це перший і єдиний великий меморіальний проект в Україні за роки збройного протистояння російській агресії. На стінах Зала пам'яті розміщені 2532 таблички з назвою військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули протягом 1992-2018 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»