Урочиста присяга

01 липня 2017 року відбулась урочиста присяга на вірність народу України новприбувшого поповнення Окремого Київського полку Президента України.

На запрошення керівництва військової частини А0222, а саме такий номер закріплений за «Президентським полком», участь в урочистому заході з нагоди складання присяги на вірність народу України новим поповненням ОКПП в/ч А0222 взяли Голова Синодального управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник.

Голова СУВД Митрополит Іоан (Яременко) звернувся до присутніх із привітальним словом та благословив новий склад ОКПП на всі благі справи. На звершення, Голова СУВД Митрополит Іоан (Яременко) та прот. Тарас Мельник здійснили окроплення водою свяченою присутніх на урочистому заході.

Довідково: Окремий Київський полк Президента України  -  військова частина Сухопутних військ Збройних сил України, підпорядкована безпосередньо Президенту України. Виконує функції аналогічні з лейб-гвардією інших країн.

На «Президентський» полк покладено переважно церемоніальні функції, тобто, забезпечення урочистих заходів за участю глави держави та міністра оборони. А на час, так званого, особливого періоду, частина має виконувати завдання з охорони ряду особливо важливих об'єктів, у тому числі — резиденції Президента

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».