Урочиста Академія в НУОУ

17.06 відбулася урочиста Академія присвячена 102-гі річниці з початку підготовки військових фахівців у навчальних корпусах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. З благословення Святійшого  Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в урочистостях взяв участь Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник.

Урочисту Академію очолив т.в.о. ректора Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-полковник Генадій Воробйов . Також у заході взяли участь народний депутат України Дмитро Андрієвський і екс очільник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Василь Телелим.

Прот. Тарас Мельник від імені  Патріарха Філарета подякував і нагородив віськовослужбовців церковними нагородами - медалями «За любов та жертовність до України», а генерал-полковник Генадій Воробйов отримав Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого.

Особливі слова вдячності були висловлені керівництву та педагогічному колективу за співпрацю і допомогу у підготовці військових священиків УПЦ КП перед відправленням у райони проведення АТО. 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі