УКРАЇНСЬКЕ ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО

В Одесі відбулася акція на підтримку військовослужбовців на лікуванні

 

24 квітня на території 411-го військово-медичного клінічного центру Південного регіону відбулась щорічна акція «Українське писанкове дерево» («Ukrainian Easter tree»), повідомляє Оперативне командування "Південь".

Ініціатори акції : департамент освіти та науки Одеської міської ради, Молодіжна рада при Одеському міському голові, Парламент старшокласників міста Одеси.

Для потреб військовослужбовців, що знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі, були зібрані кошти і передані через волонтерів на придбання ліків і необхідного медичного устаткування. Старшокласники принесли зроблені власноруч учнями шкіл Одеси писанки, обереги, пасхальні поробки, листівки, випечені паски й мафіни. 

Діти прикрасили дерева на території лікувального закладу своїми пасхальними витворами, пройшлись по палатах, відвідали хворих і вручили їм святкові солодощі.

Юних волонтерів скрізь супроводжував давній друг військових, капелан Одеського гарнізону священник Православної Церкви України отець Василь Вирозуб. Він здійснив молитви благословіння поранених військовослужбовців і юнаків та дівчат, що організували свято для військових.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу