На шляху до автокефалії

"Ми сподіваємось і віримо, що Томос буде", - Патріарх Філарет

 

21 червня 2018 року в Синодальній залі Київської Патріархії відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та групи громадських діячів, які представляють позицію понад п’ятиста громадських організацій України в частині підтримки утвердження Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні. Взяв участь у зустрічі також і Першій заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.

Під час спілкування з Святійшим Патріархом Філаретом члени групи докладно розповіли про їхній візит до Патріарха Варфоломія, який відбувся 10 червня 2018 року, під час якого Його Всесвятість Патріарх Варфоломій прийняв понад п’ятсот листів-звернень від громадських організацій України з проханням надання Томосу про автокефалію.

Також у рамках візиту до Патріарха Варфоломія членами групи було проінформовано Його Всесвятість про цілковиту суспільну підтримку процесу становлення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.

Святійший Патріарх Філарет подякував членам ініціативної групи за їх благу справу, зазначивши. "Ми сподіваємось і віримо, що Томос буде! В Україні буде єдина Церква. У це потрібно не тільки вірити, а й працювати", - наголосив Патріарх Філарет.

Лідери громадської думки запевнили Патріарха Філарета, що розпочата ними робота стрімко розвивається: проводиться освітянська робота; охочі приєднатися - підписують нові листи; здійснюється і буде вестися інформаційно-просвітницька діяльність – до перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО