УКРАЇНА ВТРАТИЛА СИНА

На Чернігівщині капелани провели в останню дорогу бійця 58 бригади

 

 

В селі Мамекине Новгород-Сіверського району попрощались з Володимиром Черненком - старшим сержантом 13 батальйону 58 бригади. Він загинув в зоні проведення операції Об’єднаних сил 3 березня від кулі снайпера, сказав командир роти Дмитро Марковець. Володимиру Черненку було 25 років.

На кордоні з Шосткинським районом було організовано зустріч загиблого і супровід за участі представників Новгород-Сіверського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки і поліції, а перед в’їздом до населеного пункту та по всьому селу його зустрічав живий коридор зі свічками пам’яті.

Військові капелани СУВД поховали старшого сержанта Володимира Черненка у рідному селі із відданням військових почестей.

Дмитро Марковець, командир роти, де служив Володимир Черненко сказав такі слова про полеглого побратима:«Був теплий весняний день. Володька був старшим поста. Пішов на пост. Ворог виявився підступним. Зловив його під час того, як він спостерігав. Володя був мені не просто підлеглий, не просто сержант, не просто мій помічник. Це, дійсно, друг. , Завжди любив справедливість. Щоб всі справедливо працювали – стояли, ходили, носили, стрибали. Завжди турбувався про своїх людей, старався, навіть, десь більше сам заступати на пост, щоб хтось більше відпочив. Він був головний сержант взводу».

Попрощатись із Черненком прибули особовий військової частини, де він перебував на службі, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, ветерани ООС (АТО) Новгород-Сіверського району і односельці.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО