У КАНАДІ ПРО УКРАЇНУ

Закінчився перший тиждень Курсу розвитку капеланів у Тренувальному центрі Збройних сил Канади м. Борден

 

Сьогодні військові священики Православної Церкви України прот. Дмитро Волошин, свящ. Святослав Юрків та свящ. Андрій Гуль презентували структуру Синодального управління військового духовенства. Розповідали також про капеланство в Україні, його подальші перспективи розвитку та проблеми, з якими стикаються капелани. “Задум організаторів, який полягає в перейманні досвіду капеланської служби між учасниками курсу, втілюється на відмінно”, - запевнив капелан Святослав Юрків.

Іноземні друзі були приємно вражені, побачивши капеланську форму православних капеланів, – підрясник оливкового кольору з нашитими шевронами та жовтий єпитрахиль.

У Синодальному управлінні військового духовенства активно розвивається сектор зовнішньо-капеланських відносин. Його керівник, свящ. Святослав Юрків, розповів про досягнення та роботу, яка відбувається на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Оскільки співпраця між українськими та канадськими капеланами існує протягом тривалого часу, керівники школи наголосили, що готові і надалі зміцнювати та розвивати капеланські стосунки, зокрема в навчанні.

Кожного дня разом з капеланами перебував комендант Капеланської школи Claude Pigeon. Оскільки, надалі він не буде присутній в навчальному процесі, військові священики від імені Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) подякували за запрошення православних капеланів з України до участі в навчальному процесі та передали пам’ятні подарунки.

Також капелани відвідали Військовий музей на базі Збройних сил Канади у м. Борден.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО