ТВЕРЕЗІСТЬ КРОКУЄ ЛЬВІВЩИНОЮ

Юрій Оробець провів тренінги здорового способу життя для нацгвардійців та вихованців Львівського ліцею ім. Героїв Крут

 

З 11 по 16 листопада 2019 року заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Оробець провів тренінги здорового способу життя у Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та у військовій частині 4114 Національної гвардії України. Такі тренінги відбуваються з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко). Митрополит Іоан також є головою Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна».

"По-перше, начальник ліцею Юрій Володимирович Гузар, як справжній полковник на своєму місці, патріот, дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Я сам відчув, поспілкувавшись і з ліцеїстами, що у цьому закладі готують справжніх майбутніх захисників України. По-друге, спортивна база розбудовується та всі ліцеїсти щодня займаються посиленою військово-фізичною підготовкою. По більше б таких закладів в Україні, в кожному обласному центрі" - каже активіст здорового способу життя.

Керівництво ліцею домовилось із Юрієм Григоровичем Оробцем про співпрацю та проведення тренінгів і утвердження та збереження Тверезості в Україні.

Відповідаючи на запитання як позбутися алкоголізму активіст здорового способу життя Юрій Оробець каже, що "треба позбутися від перших трьох ознак (помилкових переконань, звички та потреби). Повертайтеся в той стан в якому народилися. Тверезість - це природний стан людини
Ця зустріч дала змогу військовослужбовцям поповнити свій багаж знань з питання збереження власного здоров'я і стала черговим підтвердженням, що військові мають обирати тверезий та здоровий спосіб життя і виступати проти шкідливих звичок".

"Тверезість – це вибір сильних духом. Дух – це знання, якими потрібно збагачуватися постійно" - підсумував Юрій Оробець.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу