ТВЕРЕЗІСТЬ - ВИБІР СИЛЬНИХ

Юрій Оробець розповів військовим про переваги здорового способу життя

 

На Чернігівщині 9 грудня  у рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», на прохання голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана (Яременко), у в\ч А1479 відбулася зустріч військовослужбовців із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Оробцем.

В ході зустрічі військовослужбовці мали змогу ознайомитись з основами здорового способу життя та детально розібратися чому шкідливі звички є соціально небезпечними.

“Алкоголь, тютюн та інші психотропні речовини небезпечні тим, що людина не помічає небезпеки. При ушкодженні тіла(рана, подряпина, синець, інший біль) у нас з’являється тривога та страх і ми йдемо до лікаря, або самі вживаємо заходів першої невідкладної допомоги. А коли у людини сформувалася звичка до поглинання алкоголю, її мислення поступово порушується, здатність аналізувати втрачається, слабшає воля, притупляється совість. Але людина при цьому впевнена, що з нею все в порядку. І вона непомітно для самої себе може опуститися до аморального, порочного (розпусного) способу життя” - каже Юрій Оробець.

Він також переконаний в тому що, твереза людина завжди володіє собою, не робить не обережних і необдуманих вчинків, менше хворіє, довше живе, і що тверезість – це вибір сильних духом.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Основа здоров'я армії

Собріолог Юрій Оробець продовжує діяльність направлену на поширення ідей здорового пособу життя серед військовослужбовців всіх родів військ.

Тверезим бути здорово

Юрій Оробець закликав військових жити здорово.