ТВЕРЕЗІСТЬ - ВИБІР СИЛЬНИХ

Юрій Оробець розповів військовим про переваги здорового способу життя

 

На Чернігівщині 9 грудня  у рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», на прохання голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана (Яременко), у в\ч А1479 відбулася зустріч військовослужбовців із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Оробцем.

В ході зустрічі військовослужбовці мали змогу ознайомитись з основами здорового способу життя та детально розібратися чому шкідливі звички є соціально небезпечними.

“Алкоголь, тютюн та інші психотропні речовини небезпечні тим, що людина не помічає небезпеки. При ушкодженні тіла(рана, подряпина, синець, інший біль) у нас з’являється тривога та страх і ми йдемо до лікаря, або самі вживаємо заходів першої невідкладної допомоги. А коли у людини сформувалася звичка до поглинання алкоголю, її мислення поступово порушується, здатність аналізувати втрачається, слабшає воля, притупляється совість. Але людина при цьому впевнена, що з нею все в порядку. І вона непомітно для самої себе може опуститися до аморального, порочного (розпусного) способу життя” - каже Юрій Оробець.

Він також переконаний в тому що, твереза людина завжди володіє собою, не робить не обережних і необдуманих вчинків, менше хворіє, довше живе, і що тверезість – це вибір сильних духом.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Участь в конференції

Голова СУВД прийняв участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві»

Основа здоров'я армії

Собріолог Юрій Оробець продовжує діяльність направлену на поширення ідей здорового пособу життя серед військовослужбовців всіх родів військ.