Тверезим бути здорово

Юрій Оробець закликав військових жити здорово

 

 

 

Серед молоді, що вступає на військову службу, зустрічаються окремі особи, які внаслідок певних умов виховання та психологічних особливостей набули схильності до психологічної та фізичної  алкогольної залежності. Зазначене явище є фактором негативного впливу на психічне та фізичне здоров’я військовослужбовців, що призводить до пониження рівня боєготовності військових частин.

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», на прохання голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана (Яременка), капелан отець Михайло та працівники відділу морально-психологічного забезпечення 30-31 липня організували зустрічі військовослужбовців військової частини А4267 із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Оробцем.

Під час зустрічі військовослужбовці мали змогу ознайомитись з основами науки про тверезий спосіб життя — собріологією та детально розібратися чому соціально небезпечною ця проблема є в офіцерському середовищі та серед військовослужбовців військової служби за контрактом. Моніторинг передумов поглинання алкогольних розчинів у військовому колективі свідчить, що майже всі офіцери та військовослужбовці за контрактом, які поглинають  алкогольні розчини, а серед них є такі, які мають психологічну та фізичну алкогольну залежність, роблять це через проблеми в особистому житті, сімейні негаразди, на підставі службових стосунків, унаслідок запрограмованості на самоотруєння алкогольних розчинів, звички та потреби в алкоголі і саме головне - це хибних переконань.

Проблему самоотруєння військовослужбовців інтоксикантами (тютюном, алкоголем та іншими психотропними речовинами) не можна вирішувати тільки заборонами, обмеженнями та іншими напівзаходами. Її можна вирішити тільки через утвердження та збереження тверезості.

Ці зустрічі дали змогу військовослужбовцям військової частини А4267 поповнити свій багаж знань з питання збереження власного здоров'я і стали черговим підтвердженням, що військові мають обирати тверезий та здоровий спосіб життя і виступати проти шкідливих звичок. Тверезість –  це вибір сильних духом.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Тверезе військо

Капелани разом із громадським активістом Юрієм Оробцем провели дві зустрічі з військовими на тему тверезості.

ТВЕРЕЗІСТЬ - ВИБІР СИЛЬНИХ

Юрій Оробець розповів військовим про переваги здорового способу життя.