ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ

Юрій Оробець розповів львівським десантникам як позбутись шкідливих звичок

 

 

4 березня для військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ заступник голови ГО "Рух "Твереза Україна" Юрій Оробець прочитав лекцію «Тверезість заради життя».

Ця зустріч відбулась у рамках інформаційно-просвітницької діяльності «Тверезе військо», з благословенням голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко) та за сприянням військового капелана десантників отця Михайла Дульки.

Під час лекції відбувалось жваве спілкування між військовослужбовцями та лектором. В ході лекції обговорено питання різних аспектів ведення тверезого та здорового способу життя військовослужбовцями, таких як відмова від отруєння тютюном, вживання алкоголю та інших наркотичних речовин.

- Тверезість належить до природних якостей людини, сім'ї, суспільства. І це не тільки свобода від алкоголю та інших наркотиків. Це ще й збереження чистоти серця, чистоти розуму від поганих помислів і вчинків; спроможність дивитися на світ світлими очима. Тверезість забезпечується, в першу чергу, свободою від стереотипів про необхідність алкоголю, тютюну чи інших наркотиків в нашому житті, - зазначив лектор Юрій Оробець.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»